KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14818281

nr 1481 8281

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

Dansare. Signerad, blandteknik, 77x55 cm, yttermått inklusive ram: 93x71 cm

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

måndag 8 augusti 2022
kl 20:26:04

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin